oferta realizacje referencje partnerzy kontakt

"MEBLAT to firma z ponad 25 letnią tradycją i w całości z polskim kapitałem. Początki firmy sięgają 1985 roku, kiedy to powstał rzemieślniczy zakład stolarski, który z upływem czasu przekształcił się w nowoczesną firmę. Z małego rodzinnego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób przekształciliśmy się fabrykę mebli z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać nasze produkty do każdego miejsca w Polsce.

Naszą specjalnością są meble produkowane na wymiar i według indywidualnych wymagań naszych Klientów - meble pokojowe, meblościanki, kuchnie, szafy, garderoby. Nie boimy się też wyzwań o czym świadczyć może współpraca przy licznych realizacjach komercyjnych - salonach sprzedaży, salonach piękności, wysp sprzedażowych na terenie całego kraju.

Nasze meble cechuje nowoczesny design, wysokiej jakości materiały od polskich i europejskich producentów, staranne wykonanie i doskonale dopracowane detale.
Nasze meble łączą w sobie piękno, funkcjonalność i elegancję nadając każdemu wnętrzu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Zapraszamy do współpracy"