o firmie realizacje referencje partnerzy kontakt
DLA DOMU
DLA FIRM
PROJEKTOWANIE WNĘTRZ
Nasze zabudowy zdobią dziesiątki pomieszczeń przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, ale coraz częściej również poza nim. Meble na wymiar to specjalność naszej firmy. Nasza codzienność to nietypowe zlecenia, niestandardowe rozwiązania i wymagający Klienci. To właśnie z myślą o nich tworzymy rozwiązania dla domu, zawsze: ergonomiczne, z najlepszych materiałów, funkcjonalne, niepowtarzalne.
 
Dobrze urządzone biuro, odpowiednio dobrane kolory połączone z funkcjonalnością to gwarancja efektywnej i przyjemnej pracy. Dla Twojego biura jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować meble o dowolnym standardzie i przeznaczeniu, zawsze wysokiej jakości i estetycznym wyglądzie. Nasze doświadczenie obejmuje produkcję: mebli biurowych, mebli recepcyjnych, mebli barowych, wysp sprzedażowych, mebli w salonach sprzedaży.
 
Firma MEBLAT od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar wg indywidualnych wymagań Klientów. We wrześniu 2011 roku otworzyliśmy nowy dział zajmujący się projektowaniem wnętrz. Umożliwiliśmy tym samym Klientowi otrzymanie profesjonalnej i kompleksowej usługi projektowej razem z wykonaniem mebli i pomocą w całym procesie inwestycyjnym.